O mnie

Urodziłam się w 1974 r. w Iławie i tutaj osiedliłam się na stałe. Studiowałam na wydziale Wychowania  Artystycznego  w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie.  Studia ukończyłam w 1998 r. dyplomem w pracowni malarstwa  u prof. Wojciecha Sadleya.  Od 2000 r. zawodowo związana jestem z pracą pedagogiczną jako nauczycielka plastyki w szkołach podstawowych na terenie powiatu iławskiego. 

Realizuję prace malarskie w technice olejnej, akrylowej,  akwarele, rysunek oraz fotografię. Tworzę również autorskie ikony na drewnie w małych formatach. Jestem autorką ilustracji do wierszy i legend. W 2005 r. otrzymałam nagrodę Burmistrza Iławy za całokształt pracy artystycznej.  Biorę udział w licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych. Między innymi  w Wystawie Kongresowej – Kongres Kultury Mazur, Warmii i Powiśla w teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie w 2000 r., „ Pracownia prof. Wojciecha Sadleya” , która gościła w BWA w Gorzowie Wielkopolskim, Puławach, Bydgoszczy i Książu w latach 2001-2002.

Jestem uczestniczką wielu plenerów i wystaw poplenerowych na terenie powiatu iławskiego i Polski.  We wrześniu 2020 r. uczestniczyłam w międzynarodowym przeglądzie sztuki współczesnej Kiodygresy II w Ostródzie oraz Kiodygresy III w Gdańsku.